"Малотокмачанська гімназія" Малотокмачанської сільської ради

ІV турнір з настільного тенісу

Настільний теніс – це гра, яка тренує на лише тіло, але й мозок.  Його сміливо можна назвати спортом для мозку. Під час гри ви багато рухаєтесь, використовуючи все тіло, тренуєте очі, покращуєте координацію рук та ніг. Всі ділянки вашого мозку задіяні і працюють  так, як ви плануєте стратегію гри, тактику та відстежуєте м'ячі і удари. Цей вид спорту не є травматичним. Настільний теніс, одночасно, є другим за популярністю масовим спортом і наймолодшим з основних видів спорту в світі.

20 грудня 2019 року на базі Омельницької філії імені академіка М.А. Доллежаля КЗ «НВК «Основа» відбувся ІV турнір з настільного тенісу серед учнів навчальних закладів.

У турнірі взяли участь три команди Омельницької філії імені академіка М.А. Доллежаля КЗ «НВК «Основа», команда КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.» та команда КЗ «Яснополянської ЗОШ І-ІІІ ст.».

Змагались збірні команди  навчальних закладів, віднесені до основної медичної групи: 6 клас –1 хлопець,  1дівчина, хлопець + дівчина; 7 клас –1 хлопець,1 дівчина;  хлопець + дівчина; 8 клас –1 хлопець,  1дівчина,  хлопець + дівчина; 9 клас - 1 хлопець,  1дівчина;  хлопець + дівчина.

За результатами командних змагань І місце посіла команда Омельницької філії імені академіка М.А. Доллежаля КЗ «НВК «Основа», ІІ місце - команда КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце - команда КЗ «Яснополянської ЗОШ І-ІІІ ст.».

В особистому заліку нагородження відбувалось за 4-ма номінаціями: дівчата, хлопці, парні змагання (хлопці, дівчата, хлопець+дівчина). У номінації дівчата  ІІ місце посіла  Химич Н. (9 клас), ІІІ місце посіла Доценко С. (8 клас), у номінації хлопці  І місце посів  Войцеховський К. ( 7 клас);в абсолютній першості серед дівчат  ІІІ місце посіла Анікєєва В. (10 клас), в абсолютній першості серед хлопців І місце посів Войцеховський К.; в парних змаганнях серед хлопців І місце посіли Чучко А. (9 клас) та Плужнік В. (8 клас), ІІ місце посіли Войцеховський К. (8 клас) та Коваль М. (6 клас); в змішаних парних змаганнях (хлопець+дівчина) ІІ місце посіли Доценко С. (8 клас) та Плужник В. (9 клас).

Переможці були нагороджені грамотами, медалями та солодкими подарунками.  Молодці! Так тримати!

Фоторепортаж можна переглянути за посиланням : IV турнір з настільного тенісу (2019 рік).